MŮJ PŘÍSTUP

new_my-approach.png

Cíl

Co jíme a jak se hýbeme, přímo ovlivňuje náš zdravotní stav po fyzické i psychické stránce. Můj záměr je naučit Vás samostatně pracovat s Vaším tělem i myslí a předat Vám své znalosti a nadšení pro zdraví i pohyb.

Postup

Základem každé spolupráce je individuální přístup. Individuální analýza a postup při řešení úpravy životního stylu. Využívám poznatků z mnoha oborů jako výživa, medicína, psychologie, alternativní medicína, kosmetika apod. Jejich kombinaci pak volím dle Vašich konkrétních potřeb a preferencí.

Filozofie

Nenabízím instantní zázrak. Nenajdete u mě diety, které vedou k rychlým, avšak krátkodobým výsledkům ani kouzelné koktejly nebo speciální produkty "bez kterých to nejde". Nástrojem k Vaší změně budou především přirozené potraviny a pohyb.

Diety

Změny a postupy, kterých se na sobě lidé dopouští, jsou často velmi drastické a končí neúspěchem. Zcela zbytečně. Nechme diety tam, odkud vzešly, v prostředí profesionálního sportu a nemocnic, kde mají svůj význam a smysl. Při volbě vhodného řešení je třeba se dívat, jaký je vlastně náš cíl. Pokud se chceme vyrýsovat na několik dní v roce, můžeme volit dietu, pokud však chceme vypadat dobře po celý rok a být zdraví, těžko nám taková dieta pomůže.

pyramid.png

Závěr

Není to o dokonalosti, perfekcionismu a pocitech viny kvůli skleničce vína, kousku dortu nebo vynechanému tréninku.
Je to o převaze dobrých návyků nad špatnými, konstantní práci na sobě samém, která baví a o dobrém pocitu z pokroků a změn.

Náš život není 30ti denní výzva, je to doba velmi dlouhá, která nám přináší různé situace se kterými se musíme vyrovnávat a neustále se přizpůsobovat. Dokonalost neexistuje a nadhled je na cestě za vysněnou postavou velmi potřebnou přísadou úspěchu.

Rozhodli jste se učinit změnu? Posunout své výsledky někam dál? Už teď máte mé sympatie a respekt!
Bude mi potěšením Vás poznat a být nápomocná na Vaší cestě za lepším já.

FORMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ

Po téměř deseti letech samostudia českých i zahraničních zdrojů a zkoušení různých výživových stylů a postupů jsem se rozhodla nabídnout své znalosti ostatním lidem. Tento krok bych si nedovolila učinit bez absolvování odborného kurzu v oboru, završeného uspěšným složením zkoušky. Po pečlivém zvážení jsem se rozhodla, že mým prvním větším a zároveň rekvalifikačním kurzem na téma výživy bude kurz v Ronnie Academy, což se nakonec ukázalo jako skvělá volba. Ujistila jsem se o svých stávajících znalostech a načerpala nové, především z oblasti biologie a biochemie.