ZÓNA PRO TVOJI ZMĚNU

BodyWork Zone je místem pro ty, kteří chtějí žít jinak.

Co jíme a jak se hýbeme, přímo ovlivňuje náš zdravotní stav po fyzické i psychické stránce. Cílem BodyWork Zone je poskytnout prostor a podporu každému, kdo si přeje převzít kontrolu a zodpovědnost za to jak se cítí a vypadá.

Získejte důležité vědomosti, zkušenosti a nadšení pro zdraví i pohyb.

Základem každé spolupráce je individuální přístup. Individuální analýza a postup při řešení úpravy životního stylu. Nástrojem k Vaší změně budou především nové vědomosti, přirozené potraviny a pohyb.

pyramid.png

Jak neřešit kila navíc

Změny a postupy, kterých se na sobě lidé dopouští, jsou často velmi drastické a končí neúspěchem. Zcela zbytečně. Nechme diety tam, odkud vzešly, v prostředí profesionálního sportu a nemocnic, kde mají svůj význam a smysl. Při volbě vhodného řešení je třeba se dívat, jaký je vlastně náš cíl. Pokud se chceme vyrýsovat na několik dní v roce, můžeme volit specifickou, striktní dietu, pokud však chceme vypadat dobře po celý rok a být zdraví, těžko nám taková dieta pomůže našeho cíle dosáhnout.

Rovnováha je spokojenost

Vaše cesta není o bezchybném stravování a pocitech viny kvůli skleničce vína, kousku dortu nebo vynechanému tréninku.
Je o trvalé převaze dobrých návyků nad špatnými a dobrém pocitu z pokroků a změn, které se Vám postupně daří.

Náš život není 30ti denní výzva, je to doba velmi dlouhá, která nám přináší různé situace se kterými se musíme vyrovnávat a neustále se přizpůsobovat. Dokonalost neexistuje a nadhled je na cestě za vysněnou postavou velmi potřebnou přísadou úspěchu.

Rozhodli jste se učinit změnu? Posunout své výsledky někam dál?
Bude mi potěšením Vás poznat a být nápomocná na Vaší cestě za lepším já.

FORMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ

Po téměř deseti letech samostudia českých i zahraničních zdrojů a zkoušení různých výživových stylů a postupů jsem se rozhodla nabídnout své znalosti ostatním lidem. Tento krok bych si nedovolila učinit bez absolvování odborného kurzu v oboru, završeného uspěšným složením zkoušky. Po pečlivém zvážení jsem se rozhodla, že mým prvním větším a zároveň rekvalifikačním kurzem na téma výživy bude kurz v Ronnie Academy, což se nakonec ukázalo jako skvělá volba. Ujistila jsem se o svých stávajících znalostech a načerpala nové, především z oblasti biologie a biochemie.